Majówka Jastrzębia Góra

Wyczekiwany przez wielu weekend majowy to odpowiedni moment na odpoczynek nad morzem. W tym okresie również jesteśmy otwarci dla naszych gości, oferując komfortowe i atrakcyjne cenowo noclegi. Proponujemy pobyt w przestronnych pokojach przeznaczonych zarówno dla jednej, jak i nawet czterech osób. Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji miejsc!

Dlaczego warto udać się nad morze w majówkę?

Choć sezon wakacyjny zaczyna się w Polsce w czerwcu, to na pobyt nad Bałtykiem można z powodzeniem zdecydować się także wcześniej. Weekend w Jastrzębiej Górze na przełomie kwietnia i maja to świetna propozycja dla osób, które poszukują ciszy, spokoju i jednocześnie wyjątkowego nadmorskiego klimatu. W tym terminie natężenie turystów jest stosunkowo niewielkie, co gwarantuje ucieczkę od codziennego zgiełku. Na majówce wiele atrakcji jest już dostępnych dla odwiedzających Jastrzębią Górę, dzięki czemu nawet w nieprzychylną pogodę można w ciekawy sposób zorganizować swój czas wolny. Zachęcamy do rezerwacji miejsc w naszym ośrodku!

Jak wybrać noclegi na majówkę?

Wybór miejsca pobytu na weekend majowy musi być przemyślany – przede wszystkim pod kątem pokojów. W naszym ośrodku każdy z nich ma łazienkę i jest dodatkowo wyposażony w telewizor oraz bezprzewodowy Internet. Wrażenie na gościach robi też sama Jastrzębia Góra. Majówka w tej miejscowości to doskonały czas na zwiedzanie Promenady Światowida, latarni morskiej Rozewie czy niezwykle widowiskowego klifu. Zapraszamy do naszego ośrodka, który jest położony zaledwie 500 metrów od centrum Jastrzębiej Góry!

DANUSIA JASTRZĘBIA GÓRA - ośrodek usytuowany 250 metrów od zejścia na plażę oraz 500 metrów od centrum Jastrzębiej Góry

 

 Wygodnie urządzone pokoje

     
 

Urozmaicone śniadania oraz domowe obiady :)

 


 

 

 

 


Zapraszamy również

Zakopane Willa Centrum

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DOM WCZASOWY DANUSIA
ul. Górna 3, 84-104 Jastrzębia Góra

  
kontakt: PN-PT  9ºº-18ºº, SOB 9ºº-15ºº  dwdanusia@gmail.com

 

Chcąc poznać cenę pobytu nie zapomnij o podaniu terminu pobytu, ilości osób oraz wieku ewentualnych dzieci.

 Dom wczasowy - Jastrzębia Góra | Tanie noclegi i kwatery | DW Danusia 2022