REZERWACJA

Noclegi Jastrzębia Góra rezerwacje online

Bardzo zależy nam na tym, aby zagwarantować gościom jak najwyższy standard obsługi. Rezerwacje online to łatwy i szybki sposób na to, aby mogli Państwo zabukować noclegi w Jastrzębiej Górze w wybranym terminie. Cała procedura przebiega sprawnie, co pozwala oczywiście zaoszczędzić cenny czas. Wszystkie formalności postanowiliśmy ograniczyć do niezbędnego minimum. Potwierdzeniem prawidłowego przejścia przez proces rezerwacji jest nadanie specjalnego numeru, który należy umieścić następnie w tytule przelewu.

Zapraszamy do Jastrzębiej Góry

Nie mamy wątpliwości co do tego, że Jastrzębia Góra to jedna z najbardziej malowniczych miejscowości nad Morzem Bałtyckim. Dlatego też – jeżeli chcą Państwo miło spędzić swój wymarzony urlop, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 
 
LATO 2020'  30 maj -12 wrzesień.  Dni zmian turnusów: Pt, Sb, Nd, Pn , pobyt min. 6 dób

WYŚWITLA SIĘ KALENARZ ? JEŻELI SYSTEM, ZAMIAST PROPOZYCJI REZERWACJI POKOI/WCZASÓW, WYŚIWETLI PAŃSTWU KALENDARZ DOSTĘPNOŚCI - PROSIMY O PONOWNY WYBÓR TERMINÓW WIDOCZNYCH JAKO WOLNE, Z TYM, ŻE W CAŁOŚCI - MOGĄ TO BYĆ TERMINY OD 1 DO NAWET 14 DNIOWYCH- SPRZEDAWANYCH JUŻ NIESTETY BEZ MOŻLIWOŚCI ROZBICIA NA KRÓTSZE OKRESY.

 

 

 

Termin pobytu, możecie Państwo zarezerwować, oprócz powyższego formularza rezerwacji, telefonicznie lub drogą mailową. Prawidłowo złożona/przyjęta rezerwacja, zawsze kończy się podaniem Państwu Nr rezerwacji. Numer należy wpisać w tytule przelewu, z dopiskiem, do którego ośrodka się Państwo wybieracie (Zakopne lub Danusia )- instrukcja na dole strony. Rezerwacje z formularza-proszę postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w kamuniakatach rezerwacji :)

Pokój niezadatkowany pozostaje do naszej dyspozycji- potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wys. 30% całej wartości pobytu, nie mniej jednak niż 300 zł. Przy pobytach o wartości niższej niż 300 zł. np. pobyt weekendowy, należy wpłacić sumę za cały pobyt. 

Rezerwacja z wyprzedzeniem. Umownie przyjęliśmy czas oczekiwania na zadatek 2-3 dni, od momentu rezerwacji telefonicznej. Bardzo często zdarza się natomiast, że termin ten określamy indywidualnie podczas rezerwacji. 

Rezerwacja na ostatnią chwilę. Przy rezerwacji składanej na krótki czas przed planowanym przyjazdem, prosimy o dokonanie przelewu praktycznie niezwłocznie, oraz o przesłanie potwierdzenia transakcji drogą mailową: dwdanusia@gmail.com lub mms-em, w formie zdjęcia potwierdzenia przelewu na nr 888386765

 

 

 

Zasady pobytu, zwrotów itd.

-wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją poniższych warunków.

 1. Dopłata w dniu przyjazdu- gotówką lub przelewem, za cały zarezerwowany przez Państwa okres pobytu.  W ośrodku nie można płacić kartą.

 2. Uwaga: Prosimy nie wpłacać zadatku przed dokonaniem konkretnej rezerwacji. Mailowa odpowiedź, z naszej strony, na zapytanie o wolne terminy, nie może być brana pod uwagę jako potwierdzenie zarezerwowania wczasów. Zawsze należy telefonicznie lub mailowo ustalić termin i warunki pobytu oraz otrzymać swój Nr rezerwacji.

 3. W terminie do 30 dni przed planowanym przyjazdem, zwracamy Państwu przedpłatę pomniejszoną o 20% kwoty.

 4. UWAGA: REZERWACJE ZŁOŻONE PO 13 MAJA 2020 -INNE ZASADY ZWROTU !!! JEDYNĄ SYTUACJĄ W JAKIEJ ZWROTY BĘDĄ UWZGLĘDNANE, JEST ODGÓRNE/PAŃSTWOWE ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI OBIEKTÓW NOCLEGOWYCH. ZWROTY BĘDĄ REALIZOWANE DO 180 DNI LUB ZASPOKAJANE VOUCHERAMI Z TERMINEM NA WYKORZYSTANIE DO 1 ROKU.

 5. Opóźnienie przyjazdu lub wcześniejszy wyjazd z wczasów, nie jest podstawą do żądania zwrotu za niewykorzystane dni.

 6. Rezerwacja terminu np. od 4.07. do 10.07. oznacza przyjazd w dniu 4.07. od godz. 15.00  oraz wyjazd w dniu 10.07.(po śniadaniu) do godz.11.00 

 7. Opłata klimatyczna wynosi 2 zł/os/doba i nie jest wliczona w cenę pobytu.

 8. Przy przyjeździe o wcześniejszej godzinie niż rozpoczęcie doby hotelowej, proponujemy Państwu przechowanie bagażu w pensjonacie, nie wcześniej jednak niż od godziny 9.00 rano.

 9. Przyjazd po godzinie 22.00 wiąże się z dodatkową opłatą 50 zł.

 10. UWAGA:   Zakłócanie CISZY NOCNEJ może skutkować wykwaterowaniem z pensjonatu z winy gościa, jeszcze tej samej nocy, której incydent ma miejsce- bez zwrotu jakichkolwiek kosztów !!!

 11.  

   

   

   

   

wpłata zadatku

 

 

Dane rachunku bankowego

 

FAKTURY VAT BARDZO WAŻNE. Nowe zasady podatkowe wchodzą w życie 1 stycznia 2020 r.

Już w momencie rezerwacji, PRZED WPŁATĄ ZADATKU - musimy wiedzieć, czy ewentualna faktura VAT za Państwa wczasy, bedzie wystawiona na:  1   Państwa zakład pracy (odbiorca) - niezbędne jest podanie nam Nr NIP pracodawcy,    2   Państwa imiennie- nie są konieczne żadne dodatkowe informacje.  Jeżeli pominiecie Pańswo tę kwestię (zakład pracy/fra na firmę), jedyną formą faktury możliwej do otrzymania, będzie faktura imienna - PROSIMY O TYM PAMIĘTAĆ

 

 

Tytuł wpłaty:                            

DANUSIA  + rezerwacja Nr ....  + godność osoby rezerwującej

Rachunek:

Arkadiusz Kuldanek  50102055581111149927500070

Przelew z zagranicy:

SWIFT: BPKOPLPW

 

 

 

 

 

Pół żartem, pół serio :) 

   Bardzo nam przykro, lecz chroniąc nasze życie prywatne, byliśmy zmuszeni napisać tych kilka słów poniżej. Cytując klasyka "...czasami człowiek musi, inaczej się udusi..."  Człowiek Kulturalny nie obrazi się a Pan, który dzwonił ostatnio o 3.45 w nocy niech przeczyta 2 razy.  !!! DZWOŃ TYLKO OD 9.00 DO 18.00 !!! Podobnie jak Wy, Mili Państwo, my również  NIE PRACUJEMY 24h na dobę !!!  Miło obsługujemy tylko w godzinach od 9.00-18.00. w weekend do 15.00. Zanim Zadzwonisz spójrz na zegarek oraz w kalendarz, bo może to akurat  1 dzień świąt Bożego Narodzenia, godzina 18 w wigilię albo 3 w nocy !!!- wszystkie przykłady z życia wzięte:) W pozostałych godzinach napisz maila. W razie AWARII* napisz SMS. * Awaria to nie chęć poznania wolnych terminów na przyszły miesiąc:)


Zapraszamy również

Zakopane Willa Centrum

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DOM WCZASOWY DANUSIA
ul. Górna 3, 84-104 Jastrzębia Góra

  
kontakt: PN-PT  9ºº-18ºº, SOB 9ºº-15ºº  dwdanusia@gmail.com

 

Chcąc poznać cenę pobytu nie zapomnij o podaniu terminu pobytu, ilości osób oraz wieku ewentualnych dzieci.

 Dom wczasowy - Jastrzębia Góra | Tanie noclegi i kwatery | DW Danusia 2022