REZERWACJA

 
 
LATO 2020'  30 maj -12 wrzesień.  Dni zmian turnusów: Pt, Sb, Nd, Pn , pobyt min. 6 dób , w cenie 2 posiłki, dziennie

WYŚWITLA SIĘ KALENARZ ? JEŻELI SYSTEM, ZAMIAST PROPOZYCJI REZERWACJI POKOI/WCZASÓW, WYŚIWETLI PAŃSTWU KALENDARZ DOSTĘPNOŚCI - PROSIMY O PONOWNY WYBÓR TERMINÓW WIDOCZNYCH JAKO WOLNE, Z TYM, ŻE W CAŁOŚCI - MOGĄ TO BYĆ TERMINY OD 1 DO NAWET 14 DNIOWYCH- SPRZEDAWANYCH JUŻ NIESTETY BEZ MOŻLIWOŚCI ROZBICIA NA KRÓTSZE OKRESY.

 

 

 

Termin pobytu, możecie Państwo zarezerwować, oprócz powyższego formularza rezerwacji, telefonicznie lub drogą mailową. Prawidłowo złożona/przyjęta rezerwacja, zawsze kończy się podaniem Państwu Nr rezerwacji. Numer należy wpisać w tytule przelewu, z dopiskiem, do którego ośrodka się Państwo wybieracie (Zakopne lub Danusia lub Brzozowy Gaj)- instrukcja na dole strony. Rezerwacje z formularza-proszę postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w kamuniakatach rezerwacji :)

Pokój niezadatkowany pozostaje do naszej dyspozycji- potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wys. 30% całej wartości pobytu, nie mniej jednak niż 300 zł. Przy pobytach o wartości niższej niż 300 zł. np. pobyt weekendowy, należy wpłacić sumę za cały pobyt. 

Rezerwacja z wyprzedzeniem. Umownie przyjęliśmy czas oczekiwania na zadatek 2-3 dni, od momentu rezerwacji telefonicznej. Bardzo często zdarza się natomiast, że termin ten określamy indywidualnie podczas rezerwacji. 

Rezerwacja na ostatnią chwilę. Przy rezerwacji składanej na krótki czas przed planowanym przyjazdem, prosimy o dokonanie przelewu praktycznie niezwłocznie, oraz o przesłanie potwierdzenia transakcji drogą mailową: dwdanusia@gmail.com lub mms-em, w formie zdjęcia potwierdzenia przelewu na nr 888386765

 

 

 

Zasady pobytu, zwrotów itd.

-wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją poniższych warunków.

 1. Dopłata w dniu przyjazdu- gotówką lub przelewem, za cały zarezerwowany przez Państwa okres pobytu.  W ośrodku nie można płacić kartą.

 2. Uwaga: Prosimy nie wpłacać zadatku przed dokonaniem konkretnej rezerwacji. Mailowa odpowiedź, z naszej strony, na zapytanie o wolne terminy, nie może być brana pod uwagę jako potwierdzenie zarezerwowania wczasów. Zawsze należy telefonicznie lub mailowo ustalić termin i warunki pobytu oraz otrzymać swój Nr rezerwacji.

 3. W terminie do 30 dni przed planowanym przyjazdem, zwracamy Państwu przedpłatę pomniejszoną o 20% kwoty.

 4. UWAGA: REZERWACJE ZŁOŻONE PO 13 MAJA 2020 -INNE ZASADY ZWROTU !!! JEDYNĄ SYTUACJĄ W JAKIEJ ZWROTY BĘDĄ UWZGLĘDNANE, JEST ODGÓRNE/PAŃSTWOWE ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI OBIEKTÓW NOCLEGOWYCH. ZWROTY BĘDĄ REALIZOWANE DO 180 DNI LUB ZASPOKAJANE VOUCHERAMI Z TERMINEM NA WYKORZYSTANIE DO 1 ROKU.

 5. Opóźnienie przyjazdu lub wcześniejszy wyjazd z wczasów, nie jest podstawą do żądania zwrotu za niewykorzystane dni.

 6. Rezerwacja terminu np. od 4.07. do 10.07. oznacza przyjazd w dniu 4.07. od godz. 15.00 (od obiadokolacji) oraz wyjazd w dniu 10.07.(po śniadaniu) do godz.11.00 

 7. Opłata klimatyczna wynosi 2 zł/os/doba i nie jest wliczona w cenę pobytu.

 8. Przy przyjeździe o wcześniejszej godzinie niż rozpoczęcie doby hotelowej, proponujemy Państwu przechowanie bagażu w pensjonacie, nie wcześniej jednak niż od godziny 9.00 rano.

 9. Przyjazd po godzinie 22.00 wiąże się z dodatkową opłatą 50 zł.

 10. UWAGA:   Zakłócanie CISZY NOCNEJ może skutkować wykwaterowaniem z pensjonatu z winy gościa, jeszcze tej samej nocy, której incydent ma miejsce- bez zwrotu jakichkolwiek kosztów !!!

 11.  

   

   

   

   

wpłata zadatku

 

 

Dane rachunku bankowego

 

FAKTURY VAT BARDZO WAŻNE. Nowe zasady podatkowe wchodzą w życie 1 stycznia 2020 r.

Już w momencie rezerwacji, PRZED WPŁATĄ ZADATKU - musimy wiedzieć, czy ewentualna faktura VAT za Państwa wczasy, bedzie wystawiona na:  1   Państwa zakład pracy (odbiorca) - niezbędne jest podanie nam Nr NIP pracodawcy,    2   Państwa imiennie- nie są konieczne żadne dodatkowe informacje.  Jeżeli pominiecie Pańswo tę kwestię (zakład pracy/fra na firmę), jedyną formą faktury możliwej do otrzymania, będzie faktura imienna - PROSIMY O TYM PAMIĘTAĆ

 

 

Tytuł wpłaty:                            

DANUSIA  + rezerwacja Nr ....  + godność osoby rezerwującej

Rachunek:

Helena Kuldanek  63 1020 3466 0000 9302 0118 1304

Przelew z zagranicy:

SWIFT: BPKOPLPW

 

 

 

 

 

Pół żartem, pół serio :) 

   Bardzo nam przykro, lecz chroniąc nasze życie prywatne, byliśmy zmuszeni napisać tych kilka słów poniżej. Cytując klasyka "...czasami człowiek musi, inaczej się udusi..."  Człowiek Kulturalny nie obrazi się a Pan, który dzwonił ostatnio o 3.45 w nocy niech przeczyta 2 razy.  !!! DZWOŃ TYLKO OD 9.00 DO 18.00 !!! Podobnie jak Wy, Mili Państwo, my również  NIE PRACUJEMY 24h na dobę !!!  Miło obsługujemy tylko w godzinach od 9.00-18.00. w weekend do 15.00. Zanim Zadzwonisz spójrz na zegarek oraz w kalendarz, bo może to akurat  1 dzień świąt Bożego Narodzenia, godzina 18 w wigilię albo 3 w nocy !!!- wszystkie przykłady z życia wzięte:) W pozostałych godzinach napisz maila. W razie AWARII* napisz SMS. * Awaria to nie chęć poznania wolnych terminów na przyszły miesiąc:)


Zapraszamy również

Zakopane Willa Centrum

Domki nad morzem

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DOM WCZASOWY DANUSIA
ul. Górna 3, 84-104 Jastrzębia Góra

 
kontakt: PN-PT  9ºº-18ºº, SOB 9ºº-15ºº  dwdanusia@gmail.com

 

Chcąc poznać cenę pobytu nie zapomnij o podaniu terminu pobytu, ilości osób oraz wieku ewentualnych dzieci.

 DW Danusia 2020